O nas


Kim jesteśmy

Jesteśmy młodą, rozwijającą się firmą z dużym doświadczeniem zawodowym w branży reklamowej. Zapewniamy profesjonalne podejście do każdego, powierzonego nam zadania, portfolio zaś jest tylko kroplą naszych możliwości.

Historia Kwartnika
Historia Kwartnika Geneza powstania firmy

Nazwa firmy pochodzi od szlacheckiego rodu Kwartników którego historyczne początki sięgają okresu średniowiecza. Samo nazwisko wywodzi się od srebrnej monety bitej w średniowieczu (od końca XIII w.) między innymi w Królestwie Polskim. Kwartnik był monetarnym odpowiednikiem kwarty, stanowiącej 1/4 skojca, czyli 1/96 grzywny. W Królestwie Polskim kwartniki zostały wprowadzone reformą monetarną Kazimierza Wielkiego przeprowadzoną w roku 1367.

kwartnik_awers_rewersSymbol w znaku firmy jest uproszczoną formą motywu korony na monecie, która często występowała w połączeniu z innymi symbolami ówczesnych władców. Kolorystyka logo nie jest przypadkowa, bowiem kolor pomarańczowy to symbol spontaniczności, zdecydowania i optymistycznego nastawienia do życia. Barwa ta również zwiększa motywację do działania, symbolizuje siłę, przedsiębiorczość, cechy którymi powinna kierować się kreatywna firma z ambicjami.

Czym się zajmujemy

  • Planujemy i projektujemy graficzne layouty stron, kodujemy i wdrażamy CMS’y, takie jak Joomla oraz WordPress, zarządzamy hostingiem i pozycjonowaniem w najpopularniejszych wyszukiwarkach www, takich jak Google.
  • Nie zamykamy się tylko na internet. Projektujemy i drukujemy wszelkiego rodzaju materiały reklamowe takie jak ulotki, plakaty, wizytówki, katalogi, broszury, kalendarze, etykiety, bez których żaden biznes, również wirtualny nie mógłby istnieć.
  • Bez fotografii cyfrowej i obróbki graficznej dziś nie byłoby możliwe sprawne przygotowywanie materiałów do druku, dlatego i w tym zakresie mamy wiele do zaoferowania.

Zasięg działalności

Na chwilę obecną działamy na terenie całej Polski, ze szczególnym uwzględnieniem Słupska, Ustki, Rowów, Łeby (województwo pomorskie), Rzeszów, Brzozów, Krosno, Sanok, Dębica, Zasów (województwo podkarpackie), Kraków, Tarnów (województwo małopolskie). Specjalizujemy się w projektowaniu witryn internetowych na potrzeby firm oraz osób prywatnych, również poprzez aukcje internetowe Allegro, gdzie oprócz stron WWW oferujemy cała gamę foto obrazów na płótnie jak i foto plakatów w antyramie, nasz nick to Kwartnik-pl. Mamy swój profil na Facebooku, a wkrótce również na YouTube. Na zamówienia czekamy 24 godziny na dobę, od poniedziałku do piątku. ZAPRASZAMY!

Nasza witryna internetowa wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, akceptujesz politykę prywatności.
Więcej o cookies